pondelok 16. januára 2017

Hell Week - úvod

Ahoj,
minulý týždeň som strávila na lyžiarskom výcviku s triedou, k blogu som sa preto vôbec nedostala. Síce som mala pripravený článok, ale nebola som s ním spokojná, preto som ho radšej nezverejnila. Ešte stále neviem ako presne ho poupraviť, takže si ho naďalej nechávam v konceptoch.
Dnes tu som však s niečím iným. Pred pár dňami som na internete našla nórsku výzvu s názvom 'Hell Week' a rozhodla som sa, že sa na to podujmem. A zdalo sa mi ako dobrý nápad, že by som svoj postup zaznamenávala práve na blog.Čo to vlastne je? 

Cieľom tejto 7-dňovej výzvy je znovu objaviť chuť do života, pochopiť význam tých najv­šed­nej­ších vecí, objaviť svoje lepšie ja a zmeniť svoj pohľad na svet.
Má 7 základných pravidiel, ktoré treba dodržiavať po celé plnenie tejto výzvy a na každý deň je aj nejaká špeciálna úloha.

7 základných pravidiel:

 1. Vstá­vajte o 5:00 ráno a do postele choďte o 22:00.
 2. Zostá­vajte sústre­dení a dobre nala­dení po celý týž­deň, pra­cujte naozaj tvrdo.
 3. Striktne sa držte ďalej uve­de­ného plánu (denný plán, ku každému dňu pridám samostatný článok).
 4. Buďte pozi­tívni, plní ener­gie a aktívni.
 5. Sle­do­va­nie tele­ví­zie je abso­lútne zaká­zané. Rov­nako ako sociálne siete a súkromné hovory počas pra­cov­nej doby, resp. počas doby vyučovania. Po nej si vybavte, čo potre­bu­jete, avšak naozaj len tie nevy­hnutné veci.
 6. Zahrňte do svojho života fyzickú prácu alebo cvi­če­nie.
 7. Celý týž­deň sa stra­vujte zdravo: žia­den fast food, žiadne slad­kosti.
Ak chcete túto výzvu vyskúšať cez pracovný týždeň, odporúčam vám začať v utorok. 4. deň je totižto deň bez spánku a takto vychádza na piatok, cez víkend tak budete mať dostatok času na oddych.

Zdroj informácií: STARTITUP

Tak čo, idete do toho niekto so mnou?

1 komentár:

 1. dobrý deň
  Získanie legitímna úver bol vždy veľký problém pre ľudí, ktorí sa potrebujú peniaze.
  Ľudí, ktorí potrebujú pôžičku sú viac znepokojení úverové a zabezpečenia.
  Mňa si starosti, ak ste ma kontaktovať teraz vám spokojnosť vašich finančných potrieb, pretože ja som legitímne veriteľa akreditované dom veritelia. My pôžičku úroková sadzba je 4% a
  Ak máte záujem o získanie finančnej pomoci, kontaktujte ma. Tu je môj email: lucastrid123@gmail.com
  Ďakujem vám za vaše pochopenie.

  OdpovedaťOdstrániť