sobota 4. januára 2014

Fotečky

V tablete som vyhrabala také staršie fotky, tak som sa ich rozhodla sem nahrať. Keďže už prešli fázou Instagram, sú orezané a teda stratili časť svojej krásy. :D Fotené boli ešte na jeseň a to mojím šitným mobilčekom. :) ale náhodou, vydarili sa :)
Tieto dve fotky sú fotené za slnečného jesenného dopo-popoludnia u starkých na záhrade :D nemala som čo robiť a tak som sa jednoducho bavkala :)
Fotené z okna bytovky - práve sme išli k starkým a ja som čakala na výťah :) a nudila som sa :DMoje prezúvky :) Už sú totálne pokreslené a počarbané, toto bolo ešte v počiatočnom štádiu :D Mal to byť pekný detail ale Instagram je Instagram :D obstrihol mi to tak že to už nemá ten švih :( bolo tam v pozadí ešte pokračovanie toho dreva na ktorom sú položené tenisky a vyzeralo to tak pekne :( tá fotka sa tiahla až do diaľky :( ale čo :) ak nájdem originál tak vám ho ešte pridám ^^


 A v neposlednom rade - moja zbierka Martinus záložiek ^^ od vtedy sa už rozšírila a mám už aj ich tričko ^^ júúú! :D aj túto fotku mi trošku pokašľal Instagram ale nie až tak ako tú predošlú :)

ASTALA KAPUSTA, DROBÁČCI! :)

2 komentáre: